Treningi indywidualne

Każda metoda na rozwój jest dobra. Warto odkryć swój sposób. Najważniejsze, żeby nie czekać ze zmianą. Szkolisz się u Rożala – zyskujesz na czasie. Już jednorazowy, 3-dniowy trening otwiera oczy, budzi świadomość, zmienia tory życia. Świat coraz szybszych przebiegów wymaga zatrzymania, dystansu do problemów. Skoro tu jesteś, to już wiesz od znajomych, że warto. Efekty będą widoczne i w pracy, i w domu. Zaczynaj zawsze od „Synergii i porozumiewania”.

Synergia i porozumiewanie

Samodzielnie i we własnej głowie pracujesz nad poczuciem własnej wartości. Rozwiązujesz zadania w grupie, z których wnioski wpływają na dalsze życie.

Dowiedz się więcej >

Przemawianie

Publiczne przemawianie ma bardzo wiele wspólnego z osiąganiem sukcesu w życiu. Przemawianie nauczone na pamięć, nie działa. Ludzie nie chcą słuchać sztucznych mówców. W przemawianiu chodzi o przekaz emocji, nie o treść.

Dowiedz się więcej >

Coaching Prowokujący, 3 części

Coaching to doskonalenie się innych w kontakcie z nami. Dzieje się poprzez uruchamianie do refleksji. Z „lustra”- jak rozmówca stosuje konkretną umiejętność lub wiedzę – wynika najdyskretniejszy wpływ na zmianę, jaka zachodzi u innych.

Dowiedz się więcej >

Kreatywność

KREaTywności można się uczyć, można ją pobudzać, rozwijać. To naturalny stan umysłu. Bądź KRETEM swojej rutyny.

Dowiedz się więcej >

Kurs Praktyk, 5 części

Praktyk NeuroLinwistycznego Programowania, to utytułowany międzynarodowym certyfikatem człowiek, który przeszedł głęboką pracę z samym sobą. Wygenerował zmianę w życiu osobistym i zawodowym.

Dowiedz się więcej >

Kurs Master, 6 części

Kurs Master NeuroLingwistycznego Programowania, to szkolenie dla certyfikowanych Praktyków NLP. Jest dostępny jedynie dla wybranych.

Dowiedz się więcej >