Kreatywność

To trening „nie z tej ziemi”. Zabawa żartem, kolorem, dźwiękiem, smakiem, dotykiem, odkrywaniem nowych zastosowań wszystkiego. Ciągłe próbowanie nowego, niestandardowego myślenia i działania. Praca z własnym umysłem w celu usprawnienia „przełączeń” z lewo- na prawopółkulowe operowanie.

Kreatywność potrzebuje wolności, przestrzeni, wyjścia z rutyny miejsca pracy, dotychczasowych ścieżek. Te nowe ścieżki będą wytyczane. Trening ten uczy też odwagi, bo trzeba być odważnym, by ryzykując błędy, zabawę, pomysły z pozoru absurdalne, osiągać stany twórczego pobudzenia. Na treningu będą pokazane unikalne, autorskie, metody pracy w burzy mózgów.

Efektem tego szkolenia będzie usunięcie syndromu wypalenia, obudzenie do działania, pozyskanie nowych form myślenia i kreowania. Uczestnicy poznają zalety szybkiego wchłaniania wiedzy za pomocą technik foto-czytania. Będą mogli pracować nad modyfikacją własnych postaw zawodowych i życiowych. Wrócą z umysłami pobudzonymi do skutecznych działań twórczych w domu i w pracy.

Termin treningu sprawdź w kalendarzu.

Koszt: 1000 zł netto (+ koszty hotelowe 400 zł/os. płatne w recepcji ośrodka szkoleniowego).

Miejsce: Ośrodek 20 km pod Warszawą, Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Jachrance.